Przejdź do głównej zawartości

Tenisistki stołowe z medalem

Duży sukces odniosły reprezentantki naszej szkoły Agata Dżaman i Anna Kuchta w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym, które 18 lutego rozegrane zostały w Sulikowie.
Nasze tenisistki po bardzo emocjonujących meczach ze szkołami z SP Sulików, SP Łagów, SP Ruszów oraz SP 3 Bogatynia wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Powiatu. To historyczny sukces w tej dyscyplinie sportu dla naszej szkoły.
Naszym dziewczętom oraz opiekunowi gratulujemy wywalczonego medalu życząc kolejnych sukcesów.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
  • 1­ SP Sulików
  • 2­ SP Łagów
  • 3­ SP 1 Bogatynia
  • 4­ SP 3 Bogatynia
  • 5­ SP Ruszów

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Schoolovision live w Krzyżowej

Schoolovision to projekt realizowany w ramach programu eTwinning. Od 2009 roku ponad 40 szkół podstawowych z Europy, a często z innych części świata, nagrywa piosenki i tworzy do nich teledyski, prezentuje je na blogu projektowym www.schoolovision.eu. Nazwa oraz idea projektu bazuje na konkursie piosenki Eurowizji. Uczniowie i nauczyciele każdej ze szkół uczestniczących w projekcie wybierają i przydzielają punkty podobnie jak w dorosłym konkursie. Również głosowanie wygląda podobnie. W dzień przed finałem konkursu Eurowizji, szkoły uczestniczą w wideokonferencji, podczas której ogłaszają swój werdykt. W dziesięcioletniej historii projektu powstało ponad 350 nagrań i teledysków, przy ich realizacji zaangażowanych było z ponad 5000 uczniów i nauczycieli.
Projekt zdobył wiele krajowych i europejskich odznak Quality Label oraz kilka nagród ogólnoeuropejskich (Global Junior Challenge, eLearning Award w 2010 roku, Medea Award w 2013 roku. Dwukrotnie był nagradzany na europejskich konferencj…

Dzień kropki w naszej szkole

Podsumowanie zakropkowanego tygodnia


Nasza szkolna świetlica i Mega Misiaki z klas drugich, którzy uczestniczą w projekcie ponownie zostali zaskoczeni super nagrodą! Za wytrwałe uczestnictwo w zajęciach i realizowanie kolejnych zadań dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu otrzymali nagrodę-to tablet! To już 5 nagroda z Mega Misji, w której uczestniczymy od poprzedniego roku szkolnego, a drugi tablet, dzieci bardzo się cieszą a my zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji MegaMisja z Psotnikiem  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.megamisja18.mobile - dobra zabawa, nauka i relaks w jednym! Zachęcamy do oglądania relacji z zajęć! MegaMisja