Przejdź do głównej zawartości

Puchar Premiera Donalda Tuska

W poniedziałek 16.09. 13 r. odbył się piłkarski IV Turniej Orlika O Puchar Donalda Tuska. Zawody zostały rozegrane na orliku w Zatoniu, a ich organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. W zawodach wzięli udział sportowcy z rocznika 2002 i młodsi. Wystartowała również reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr. 1 w Bogatyni. W turnieju wzięło udział pięć zespołów, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”

Mecze naszej drużyny:

 • SP 1 – Bogatynia – SP – 3 Bogatynia 0:2
 • SP 1- Bogatynia – SP Porajów 2:0
 • SP 1 – Bogatynia – SP Działoszyn 4:0
 • SP 1 – Bogatynia – SP – 5 Bogatynia 0:1

Skład zespołu: Pitucha Karol, Drozdek Michał, Wajer Krystian, Achcińska Ada, Brędowski Kacper, Słowiński Paweł, Hałas Wojciech.
Opiekun: Jacek Panfil
Końcowa klasyfikacja

 1. SP 3 – Bogatynia
 2. SP 5 – Bogatynia
 3. SP 1 – Bogatynia
 4. SP Porajów
 5. SP Działoszyn

Na zakończenie turnieju zostały wręczone uczestnikom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Jedna z nich przypadła reprezentantce naszej szkoły Adzie Achcińskiej, która została wybrana najlepszym technikiem turnieju
Dzień później obył się także Turniej o Puchar Donalda Tuska, tym razem dla zawodników rocznika 2001 i młodszych, Startowała również nasza jedynka, której piłkarze jak ich młodsi koledzy zajęli w końcowej klasyfikacji 3 miejsce.
Mecze naszej drużyny:

 • SP 1 – Bogatynia – SP Działoszyn 1:0
 • SP 1 – Bogatynia – SP 3 – Bogatynia 1:3
 • SP 1 – Bogatynia – SP Opolno 2:0
 • SP 1 – Bogatynia – SP – 5 Bogatynia
 • SP 1 – Bogatynia – SP Porajów 1:0

Skład zespołu: Koniuszewski Mateusz, Arnista Dawid, Spich Remigiusz, Ufniarz Augustyn, Pawłowski Kacper, Achcińska Ada, Brędowski Kacper, Słowiński Paweł, Psiuk Miłosz, Hałas Wojciech.
Opiekun: Jacek Panfil
Końcowa klasyfikacja

 1. SP 3 - Bogatynia
 2. SP 5 – Bogatynia
 3. SP 1 – Bogatynia
 4. SP - Opolno 5. SP Porajów
 5. SP Działoszyn

Na zakończenie zawodów wręczono uczestnikom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy zadbali także dla dzieci o poczęstunek dla obydwu grup wiekowych, a była nim smakowita pizza.
Gratulujemy naszym piłkarzom sportowej postawy w zawodach oraz zajęcia wysokich miejsc w zawodach.
Do zobaczenia za rok!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu - Pix 2019

Mateusz Józefowicz i Nikodem Caban z klasy 6A zostali laureatami 6 miejsca a Kapcer Tusień z klasy 6B 8 miejsca w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu w kategorii Master czyli uczniowie urodzenia w latach 2003-2006 (klasy 6-8).
Konkurs PIX 2019– Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu – organizowany po raz pierwszy w maju 2019 jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zostanie on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji www.pixblocks.com.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Konkurs składał się z eliminacji, podczas których uczniowie mieli do rozwiązania w ciągu tygodnia 15 zadań programistycznych. Finał zawierał kolejne 15 zadań w ciągu 2 dni. Liczyła się poprawność rozwiązań oraz czas, w którym zadania zostały rozwiązane.Dzień kropki w naszej szkole

Podsumowanie zakropkowanego tygodnia


Nasza szkolna świetlica i Mega Misiaki z klas drugich, którzy uczestniczą w projekcie ponownie zostali zaskoczeni super nagrodą! Za wytrwałe uczestnictwo w zajęciach i realizowanie kolejnych zadań dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu otrzymali nagrodę-to tablet! To już 5 nagroda z Mega Misji, w której uczestniczymy od poprzedniego roku szkolnego, a drugi tablet, dzieci bardzo się cieszą a my zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji MegaMisja z Psotnikiem  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.megamisja18.mobile - dobra zabawa, nauka i relaks w jednym! Zachęcamy do oglądania relacji z zajęć! MegaMisja