Przejdź do głównej zawartości

Piknik Piłkarski


W dniu 09.09. 12 r. w Bogatyni odbył się „Piknik Piłkarski” zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy MKS „Granica” Bogatynia. W turnieju piłkarskim wzięło udział 8 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2000 – 2001 oraz 2002 – 2003. Odbyły się również konkurencje dodatkowe jak: piłkarski tor przeszkód, rzut „zośką” do celu, bieg wahadłowy, żonglerka, rzut z autu na odległość, strzały na celność, strzały z odległości, quiz wiedzy o piłce nożnej.
Zawodnicy na każdej z w/w stacji otrzymywali punkty, które po zsumowaniu miały wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. W zawodach wzięli również udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr.1 osiągając następujące wyniki.


 Mecze rocznika 2000 – 2001
 1. SP 1 - Bogatynia – Sp 3 Bogatynia 1 - 2
2. SP 1 – Bogatynia - SP Opolno Zdrój 0 – 3
3. SP 1 - Bogatynia – SP 5 Trzciniec 2 – 1
4. SP 1 – Bogatynia – SP Porajów 1 – 2
Kolejność w turnieju:
1. SP 3 – Bogatynia
2. SP - Opolno Zdrój
3. SP - Porajów
4. SP 1 – Bogatynia 5. SP
5 – Trzciniec
 SP 1 – Bogatynia: Gudełajski Norbert, Jasiński Jakub, Małek Przemysław, Siwacki Łukasz, Jurczak Damian, Kamiński Rafał, Ufniarz Beniamin, Sroka Mateusz, Zatorski Bartek, Króliczak Brajan.
Opiekun zespołu: Jacek Panfil
Królem strzelców turnieju został Mateusz Czap, a najlepszym bramkarzem Michał Tomaszewski.
Mecze rocznika 2002 – 2003
1. SP 1 – Bogatynia – SP Opolno Zdrój 0 – 0
2. SP 1 – Bogatynia – SP
3 – Bogatynia 0 – 1
 Kolejność w turnieju:
1. SP 3 – Bogatynia
2. SP 1- Bogatynia
3. SP Opolno Zdrój
 SP1 – Bogatynia: Ada Achcińska, Słowiński Paweł, Wujec Mateusz, Smolarek Stasiu, Oleksak Mateusz, Hałas Wojtek, Płowuszyński Oskar, Klimczak Mateusz, Biedroński Kuba, Utnik Dawid, Brendowski Kaper.
Opiekun zespołu: Jacek Panfil
 Królem strzelców turnieju został Patryk Liczbiński, a najlepszym bramkarzem, Oskar Płowuszyński z SP 1 – Bogatynia.
Wyłoniono również najlepsze osoby za konkurencje dodatkowe. Dużą niespodziankę sprawiła uczennica naszej szkoły Adrianna Achcińska, która zwyciężyła w kategorii wiekowej 2002 – 2003. W kategorii wiekowej 2000 – 2001 zwyciężył Ksawer Kuźniewski. Uczestnicy pikniku otrzymali liczne nagrody w postaci pucharów, medali, piłek, słodyczy ufundowane przez sponsorów imprezy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Schoolovision live w Krzyżowej

Schoolovision to projekt realizowany w ramach programu eTwinning. Od 2009 roku ponad 40 szkół podstawowych z Europy, a często z innych części świata, nagrywa piosenki i tworzy do nich teledyski, prezentuje je na blogu projektowym www.schoolovision.eu. Nazwa oraz idea projektu bazuje na konkursie piosenki Eurowizji. Uczniowie i nauczyciele każdej ze szkół uczestniczących w projekcie wybierają i przydzielają punkty podobnie jak w dorosłym konkursie. Również głosowanie wygląda podobnie. W dzień przed finałem konkursu Eurowizji, szkoły uczestniczą w wideokonferencji, podczas której ogłaszają swój werdykt. W dziesięcioletniej historii projektu powstało ponad 350 nagrań i teledysków, przy ich realizacji zaangażowanych było z ponad 5000 uczniów i nauczycieli.
Projekt zdobył wiele krajowych i europejskich odznak Quality Label oraz kilka nagród ogólnoeuropejskich (Global Junior Challenge, eLearning Award w 2010 roku, Medea Award w 2013 roku. Dwukrotnie był nagradzany na europejskich konferencj…

Dzień kropki w naszej szkole

Podsumowanie zakropkowanego tygodnia


Minionki kontra Sieciuchy

W konkursie pt. "Minionki kontra Sieciuchy" organizowanym przez portal Sieciaki.pl Ola z klasy 5B zdobyła 1. nagrodę. Zadaniem uczestników było stworzenie komiksu o walce Minionków z Sieciuchami.
Kim są Minionki to pewnie wiecie a złe Sieciuchy możecie spotkać na portalu sieciaki.pl. Każdy z Was może zostać Sieciakiem by uczyć się jak bezpiecznie korzystać z internetu a przy okazji uczestniczyć w tego rodzaju konkursach i wygrywać nagrody.
A oto praca Oli.