Przejdź do głównej zawartości

Piknik Piłkarski


W dniu 09.09. 12 r. w Bogatyni odbył się „Piknik Piłkarski” zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy MKS „Granica” Bogatynia. W turnieju piłkarskim wzięło udział 8 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2000 – 2001 oraz 2002 – 2003. Odbyły się również konkurencje dodatkowe jak: piłkarski tor przeszkód, rzut „zośką” do celu, bieg wahadłowy, żonglerka, rzut z autu na odległość, strzały na celność, strzały z odległości, quiz wiedzy o piłce nożnej.
Zawodnicy na każdej z w/w stacji otrzymywali punkty, które po zsumowaniu miały wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. W zawodach wzięli również udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr.1 osiągając następujące wyniki.


 Mecze rocznika 2000 – 2001
 1. SP 1 - Bogatynia – Sp 3 Bogatynia 1 - 2
2. SP 1 – Bogatynia - SP Opolno Zdrój 0 – 3
3. SP 1 - Bogatynia – SP 5 Trzciniec 2 – 1
4. SP 1 – Bogatynia – SP Porajów 1 – 2
Kolejność w turnieju:
1. SP 3 – Bogatynia
2. SP - Opolno Zdrój
3. SP - Porajów
4. SP 1 – Bogatynia 5. SP
5 – Trzciniec
 SP 1 – Bogatynia: Gudełajski Norbert, Jasiński Jakub, Małek Przemysław, Siwacki Łukasz, Jurczak Damian, Kamiński Rafał, Ufniarz Beniamin, Sroka Mateusz, Zatorski Bartek, Króliczak Brajan.
Opiekun zespołu: Jacek Panfil
Królem strzelców turnieju został Mateusz Czap, a najlepszym bramkarzem Michał Tomaszewski.
Mecze rocznika 2002 – 2003
1. SP 1 – Bogatynia – SP Opolno Zdrój 0 – 0
2. SP 1 – Bogatynia – SP
3 – Bogatynia 0 – 1
 Kolejność w turnieju:
1. SP 3 – Bogatynia
2. SP 1- Bogatynia
3. SP Opolno Zdrój
 SP1 – Bogatynia: Ada Achcińska, Słowiński Paweł, Wujec Mateusz, Smolarek Stasiu, Oleksak Mateusz, Hałas Wojtek, Płowuszyński Oskar, Klimczak Mateusz, Biedroński Kuba, Utnik Dawid, Brendowski Kaper.
Opiekun zespołu: Jacek Panfil
 Królem strzelców turnieju został Patryk Liczbiński, a najlepszym bramkarzem, Oskar Płowuszyński z SP 1 – Bogatynia.
Wyłoniono również najlepsze osoby za konkurencje dodatkowe. Dużą niespodziankę sprawiła uczennica naszej szkoły Adrianna Achcińska, która zwyciężyła w kategorii wiekowej 2002 – 2003. W kategorii wiekowej 2000 – 2001 zwyciężył Ksawer Kuźniewski. Uczestnicy pikniku otrzymali liczne nagrody w postaci pucharów, medali, piłek, słodyczy ufundowane przez sponsorów imprezy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu - Pix 2019

Mateusz Józefowicz i Nikodem Caban z klasy 6A zostali laureatami 6 miejsca a Kapcer Tusień z klasy 6B 8 miejsca w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu w kategorii Master czyli uczniowie urodzenia w latach 2003-2006 (klasy 6-8).
Konkurs PIX 2019– Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu – organizowany po raz pierwszy w maju 2019 jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zostanie on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji www.pixblocks.com.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Konkurs składał się z eliminacji, podczas których uczniowie mieli do rozwiązania w ciągu tygodnia 15 zadań programistycznych. Finał zawierał kolejne 15 zadań w ciągu 2 dni. Liczyła się poprawność rozwiązań oraz czas, w którym zadania zostały rozwiązane.Dzień kropki w naszej szkole

Podsumowanie zakropkowanego tygodnia


Nasza szkolna świetlica i Mega Misiaki z klas drugich, którzy uczestniczą w projekcie ponownie zostali zaskoczeni super nagrodą! Za wytrwałe uczestnictwo w zajęciach i realizowanie kolejnych zadań dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu otrzymali nagrodę-to tablet! To już 5 nagroda z Mega Misji, w której uczestniczymy od poprzedniego roku szkolnego, a drugi tablet, dzieci bardzo się cieszą a my zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji MegaMisja z Psotnikiem  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.megamisja18.mobile - dobra zabawa, nauka i relaks w jednym! Zachęcamy do oglądania relacji z zajęć! MegaMisja