Przejdź do głównej zawartości

Zakończyliśmy Ligę Przełajową 2016/17


Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni w dniu 6 czerwca rozegrana została 3 i zarazem ostatnia Edycja Ligii Przełajowej Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2016/ 2017.

Tak jak w poprzednich edycjach, każdy z uczestników miał do przebiegnięcia dystans około 900 metrów.

Uczniowie w tych zawodach walczyli nie tylko o medale i dyplomy w ramach trzeciego biegu „ Ku Słońcu”, ale także o statuetki i słodkie upominki w ramach końcowej klasyfikacji wszystkich trzech biegów, ufundowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przypomnijmy, że w każdej z trzech edycji biegów tj: Złoty Liść Jesieni, Witaj Wiosno i Ku Słońcu, prowadzona była klasyfikacja punktowa, w której każdy ze startujących za poszczególne zajęte miejsce zdobywał punkty do klasyfikacji końcowej.

Na finałowy końcowy wynik składała się suma punktów ze wszystkich trzech biegów, a o zwycięstwie decydowała najwyższa ilość zdobytych punktów.

Wyniki III Edycji biegu „Ku Słońcu” przedstawiają się następująco:1 miejsce- Oliwia Raczyńska, Anita Nowacka, Dorian Puchowski
2 miejsce- Martyna Miałki, Wiktoria Dmochowska, Michał Mirek
3 miejsce- Maciej Wapniarczuk, Łukasz Goś
5 miejsce- Kinga Miśkowiec, Michał Ostrowski, Konrad Janek
6 miejsce- Wiktoria Kurczyk, Jakub Arnista

Klasyfikacja końcowa Finału Ligii Przełajowej Szkół Podstawowych po III Edycjach biegu:

1 miejsce- Oliwia Raczyńska- 4 klasa- 20 pkt
1 miejsce- Wiktoria Dmochowska- 5 klasa- 27 pkt
1 miejsce-  Anita Nowacka- 6 klasa- 30 pkt
1 miejsce- Dorian Puchowski- 5 klasa- 20 pkt
2 miejsce- Martyna Miałki- 4 klasa- 19 pkt
2 miejsce- Maciej Wapniarczuk- 6 klasa- 25 pkt
3 miejsce- Łukasz Goś- 4 klasa- 18 pkt
3 miejsce- Michał Mirek- 5 klasa- 18 pkt
5 miejsce- Jakub Arnista- 6 klasa- 12 pkt
6 miejsce- Konrad Janek- 6 klasa- 12 pkt

Gratulujemy wszystkim naszym biegaczom za uczestnictwo w lidze przełajowej, a medalistom życzymy dalszych sukcesów biegowych w kolejnych latach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu - Pix 2019

Mateusz Józefowicz i Nikodem Caban z klasy 6A zostali laureatami 6 miejsca a Kapcer Tusień z klasy 6B 8 miejsca w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu w kategorii Master czyli uczniowie urodzenia w latach 2003-2006 (klasy 6-8).
Konkurs PIX 2019– Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu – organizowany po raz pierwszy w maju 2019 jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zostanie on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji www.pixblocks.com.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Konkurs składał się z eliminacji, podczas których uczniowie mieli do rozwiązania w ciągu tygodnia 15 zadań programistycznych. Finał zawierał kolejne 15 zadań w ciągu 2 dni. Liczyła się poprawność rozwiązań oraz czas, w którym zadania zostały rozwiązane.Dzień kropki w naszej szkole

Podsumowanie zakropkowanego tygodnia


Nasza szkolna świetlica i Mega Misiaki z klas drugich, którzy uczestniczą w projekcie ponownie zostali zaskoczeni super nagrodą! Za wytrwałe uczestnictwo w zajęciach i realizowanie kolejnych zadań dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu otrzymali nagrodę-to tablet! To już 5 nagroda z Mega Misji, w której uczestniczymy od poprzedniego roku szkolnego, a drugi tablet, dzieci bardzo się cieszą a my zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji MegaMisja z Psotnikiem  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.megamisja18.mobile - dobra zabawa, nauka i relaks w jednym! Zachęcamy do oglądania relacji z zajęć! MegaMisja