Przejdź do głównej zawartości

Szóstoklasiści na medal

9 marca w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi dziewczęta i chłopcy klas szóstych spotkali się na Mistrzostwach Miasta i Gminy w mini siatkówce.

Do zawodów zgłosiły się pięć drużyn dziewcząt oraz trzy drużyny chłopców.

Zawody rozgrywane były na boisku o wymiarach 7x7 oraz wysokości siatki 215 cm dziewczęta oraz 224 cm chłopcy. Mecze rozegrane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, a te rozgrywane były do 21 pkt, natomiast przy remisie 1 - 1 rozgrywany był decydujący set, tzw „tie break” rozgrywany do 15 pkt.

Mecze stały na bardzo dobrym poziomie, były wyrównane i emocjonujące, a o zwycięstwie decydował często „tie break” w którym walka toczyła się do ostatniej piłki.

Nasze zespoły dziewcząt i chłopców w końcowej rywalizacji uplasowali się na trzecich miejscach wywalczając brązowe medale.

Wyniki dziewcząt:

 • SP 1 Bogatynia- SP Porajów 2 – 1
 • SP 1 Bogatynia- SP Działoszyn 2 – 0
 • SP 1 Bogatynia- SP Opolno 1 – 2
 • SP 1 Bogatynia- SP 3 Bogatynia 0 – 2


Końcowa klasyfikacja:

 1. SP 3 Bogatynia
 2. SP Opolno
 3. SP 1 Bogatynia
 4. SP- Porajów
 5. SP Działoszyn


Wyniki chłopców:

 • SP 1 – SP 3 Bogatynia 1 - 2
 • SP 1- SP Opolno 1 - 2


Końcowa klasyfikacja:

 1. SP Opolno
 2. SP 3 Bogatynia
 3. SP 1 Bogatynia


Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:
Lech Sandra, Dżaman Agata, Krzesińska Natalia, Kuchta Anna, Justyńska Iga, Bartosik Nikola, Kawecka Marta, Miłoszewska Laura.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:
Urbański Michał, Wajer Krystian, Oleksik Kacper, Długosz Igor, Pitucha Karol, Włos Bartłomiej, Krasnowski Wiktor, Wyrwał Maksymilian, Wapniarczuk Maciej.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Schoolovision live w Krzyżowej

Schoolovision to projekt realizowany w ramach programu eTwinning. Od 2009 roku ponad 40 szkół podstawowych z Europy, a często z innych części świata, nagrywa piosenki i tworzy do nich teledyski, prezentuje je na blogu projektowym www.schoolovision.eu. Nazwa oraz idea projektu bazuje na konkursie piosenki Eurowizji. Uczniowie i nauczyciele każdej ze szkół uczestniczących w projekcie wybierają i przydzielają punkty podobnie jak w dorosłym konkursie. Również głosowanie wygląda podobnie. W dzień przed finałem konkursu Eurowizji, szkoły uczestniczą w wideokonferencji, podczas której ogłaszają swój werdykt. W dziesięcioletniej historii projektu powstało ponad 350 nagrań i teledysków, przy ich realizacji zaangażowanych było z ponad 5000 uczniów i nauczycieli.
Projekt zdobył wiele krajowych i europejskich odznak Quality Label oraz kilka nagród ogólnoeuropejskich (Global Junior Challenge, eLearning Award w 2010 roku, Medea Award w 2013 roku. Dwukrotnie był nagradzany na europejskich konferencj…

Dzień kropki w naszej szkole

Podsumowanie zakropkowanego tygodnia


Nasza szkolna świetlica i Mega Misiaki z klas drugich, którzy uczestniczą w projekcie ponownie zostali zaskoczeni super nagrodą! Za wytrwałe uczestnictwo w zajęciach i realizowanie kolejnych zadań dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu otrzymali nagrodę-to tablet! To już 5 nagroda z Mega Misji, w której uczestniczymy od poprzedniego roku szkolnego, a drugi tablet, dzieci bardzo się cieszą a my zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji MegaMisja z Psotnikiem  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.megamisja18.mobile - dobra zabawa, nauka i relaks w jednym! Zachęcamy do oglądania relacji z zajęć! MegaMisja