Przejdź do głównej zawartości

List do Uczniów i Rodziców

Drodzy Uczniowie,
kiedy podczas Święta Szkoły pasowałam Was na uczniów, życzyłam  Wam, aby Jedynka stała się Waszym drugim domem, abyście przychodzili do  szkoły z radością. Wierzę, że tak było i że tak będzie nadal.

Miałam zaszczyt pracować ze znakomitym zespołem nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Wiem, że będą oni dbali o Was i o Wasze postępy w nauce. Będą troszczyć się o to, abyście byli tolerancyjni wobec innych przekonań i pomagali ludziom, którzy tego potrzebują.

Szanowni Rodzice, 
zawsze mogłam liczyć na Waszą pomoc przy tworzeniu prawa szkolnego, przy organizacji imprez, wycieczek, zabaw fabularyzowanych, świątecznych pikników, akcji charytatywnych i realizacji międzynarodowych projektów. To Wy pomalowaliście wszystkie klasy i korytarze szkolne.

Nie zawiedliście w najtrudniejszym okresie, kiedy w sierpniu 2010 roku szkoła w znacznym stopniu została zniszczona przez powódź.

Dziękuję za wyrazy uznania i sympatii z Waszej strony. 

Dziękuję za wszystko.

Bożena Wojciechowska
30 sierpnia 2015 r.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Odznaka Jakości za projekt eTwinning "FUN AND GAMES MATH"

Miło nam poinformować, że nasze działania w projekcie eTwinning zostały docenione. Właśnie otrzymaliśmy, wychowawczyni oraz każdy uczeń klasy 3d, Odznakę Jakości za projekt "Fun and games math". Radość nasza wielka.

ZAKODOWANE MIKOŁAJKI W 1a

Dzisiaj jak to w środę poszliśmy do sali gimnastycznej na lekcję wf. Kiedy wróciliśmy do klasy czekała na nas niespodzianka. Nie było ławek tylko stół przykryty czerwonym obrusem i zastawiony pysznościami, a na środku jakaś niespodzianka. Przygotowaliśmy swoje wizytówki-prezenty do mikołajkowego wora. Potem odkodowywaliśmy ukryty obrazek Mikołaja. I wtedy przyniesiono nam list. Myśleliśmy, że to koledzy z Polski przysłali nam widokówkę ze swojej miejscowości, a tu niespodzianka. Otrzymaliśmy list od samego Mikołaja. Prosił, żebyśmy wykonali pewne zadania w oczekiwaniu na jego przyjście. Niestety nie zdążył, ale my i tak świetnie się bawiliśmy, była zabawa i taniec, a nawet zakodowaliśmy mikołajkową trasę dla rodziny Ozobotków. A na koniec Oskar z Wiktorią otworzyli worek niespodzianek i mogliśmy zobaczyć, co Mikołaj dla nas przygotował.
To był świetny dzień. Dziękujemy Mikołaju.
Klasa 1a

Górnicy odwiedzili klasę IIA

W ramach spotkań z ciekawymi ludźmi, naszą klasę odwiedzili górnicy z Kopalni Węgla Brunatnego
Turów. Było to wyjątkowe spotkanie z Panią Reginą i Małgorzatą oraz z Panem Henrykiem. Górnicy
podzielili się z nami swoją wiedzą na temat wydobycia węgla na terenie naszego miasta. Ponadto
przybliżyli nam interesującą postać św. Barbary. Potrafili zainteresować licznymi ciekawostkami z
życia pod ziemią. Niewątpliwą atrakcją okazała się przyniesiona przez Pana Henryka szpada
otrzymywana po 25 latach pracy oraz medale uznaniowe. Zadawaliśmy wiele pytań dotyczących
ciężkiej i odpowiedzialnej pracy górników. Na zakończenie nasi goście obdarowali nas słodkimi
upominkami, a my podziękowaliśmy im za ciekawą lekcję własnoręcznie upieczonymi piernikami.
Dla obu stron było to ciekawe i bardzo sympatyczne spotkanie.