31 stycznia 2017

Bal charytatywny


21 stycznia 2017 roku odbył się już drugi charytatywny bal karnawałowy Szkoły Podstawowej nr 1. Punktem kulminacyjnym balu była licytacja, z której dochód przeznaczony będzie na potrzeby szkoły - doposażenie sali gimnastycznej, zagospodarowanie terenu wokół szkoły.

Impreza ta jest doskonałą okazją do integracji rodziców, nauczycieli i całego środowiska lokalnego. Tańce przy muzyce na żywo oraz doborowe towarzystwo zagwarantowały doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom balu.

27 stycznia 2017

Kalendarz projektowy

Wspólnie z naszymi partnerami ze szkół europejskich wykonaliśmy kalendarz na rok 2017, który ozdabiają matematyczne obrazki miesięcy. Nasz rysunek ozdabia miesiąc luty.
klasa 3d
2017 Calendar Template © calendarlabs.com
2017 Calendar Template © calendarlabs.com luty 2017 poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota 1 2 3 4 5 ...

24 stycznia 2017

Góra grosza


Od 28 listopada do 09 grudnia 2016 r. w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę monet groszowych w ramach akcji „Góra Grosza”. Organizatorem XVII już edycji akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom” z siedzibą w Warszawie. Celem akcji jest m.in. zebranie funduszy na pomoc dla istniejących Domów Dziecka, tworzenie nowych Rodzinnych Domów Dziecka oraz na programy terapeutyczne dla dzieci osieroconych.

Zebrane pieniądze segregowały i liczyły dzieci ze świetlicy oraz Samorząd Szkolny. Była to trudna i żmudna praca, ale sprawiła wszystkim wiele zadowolenia i satysfakcji.

Ogółem podczas XVII edycji akcji „Góra Grosza” zebraliśmy aż - 970,88 zł. Przeliczone, zapakowane i zważone pieniądze zostaną przesłane na adres Towarzystwa „Nasz Dom”.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Iwona Marciniak

23 stycznia 2017

Trzeciaki same tworzą gry matematyczne

Dzisiaj był pierwszy dzień, w którym graliśmy w pięć samodzielnie wykonanych gier matematycznych. W pięciu grupach graliśmy w gry przy każdym stoliku czuwał autor gry, który przedstawiał zasady gry. Teraz czekamy na kolejny dzień z naszymi grami.
klasa 3d
13 stycznia 2017

Nasza gra wysłana- projekt eTwinning "Fun and games math"

Uczniowie naszej klasy wykonali  wspólnie z panią Renatą swoją grę SUDOKU, którą wysłali do partnerskiej szkoły w Rodos, Obecnie oczekuja na grę ze szkoły w Salonikach.

klasa 3d


5 stycznia 2017

Kartki i zadania od naszych partnerów z eTwinning

Na początku stycznia  otrzymaliśmy kartki z życzeniami oraz zadania matematyczne od naszych partnerów z Serbii i Litwy. Zadania zostały wykonane, a podziękowania umieszczone na stronie projektu.
klasa 3d