9 września 2013

II edycja Pikniku Piłkarskiego

W sobotę 08.09 13 r. odbyła się druga edycja „ Pikniku Piłkarskiego”. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni oraz Klub Sportowy MKS Granica Bogatynia. Turnieje piłkarskie rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2003-2004 i 2001-2002. Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn z czterech szkól z terenu Miasta i Gminy Bogatynia. Nie zabrakło oczywiście naszych zespołów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr.1 w Bogatyni. Piłkarze z 1 walczyli bardzo dzielnie zajmując w ogólnej klasyfikacji zawodów następujące miejsca:
W grupie młodszej I miejsce zajął, zespół Szkoły Podstawowej nr -3, drugie Szkoły Podstawowej z Opolna Zdroju, a trzecie Szkoły Podstawowej nr -1.
Mecze naszej drużyny:

  • SP 1 – Bogatynia – SP Opolno 1:3
  • SP 1 – Bogatynia – SP 3 - Bogatynia 0:6

Skład zespołu: Pitucha Karol, Długosz Igor, Wyrwał Maksymilian, Suchocki Jakub, Urbański Michał, Wajer Krystian, Dynus Wiktor, Pluta Wiktor, Arnista Jakub.
W grupie starszej, najlepiej spisali się również zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr -3, drugie miejsce, wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr -1 na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr - 5, a miejsce czwarte przypadło Szkole Podstawowej z Opolna Zdroju.
Mecze naszej drużyny:

  • SP 1- Bogatynia – SP 3- Bogatynia 0:4
  • SP 1- Bogatynia – SP 5- Bogatynia 1:2
  • SP 1- Bogatynia – SP Opolno 10:2

Skład zespołu: Pawłowski Kacper, Koniuszewski Mateusz, Arnista Dawid, Spich Remigiusz, Psiuk Miłosz, Achcińska Ada, Ufniarz Augustyn, Słowiński Paweł, Hałas Wojciech, Brędowski Kacper.
Opiekun zespołów: Jacek Panfil
Organizatorzy w ramach uatrakcyjnienia festynu, przygotowali również konkurencje sprawnościowe z piłki nożnej dla wszystkich dzieci, które uczestniczyły w turnieju piłkarskim, a także pozostałych przybyłych tego dnia na stadion przy ul. Białogórskiej. Nie obyło się również, bez słodkiego poczęstunku.
Na zakończenie pikniku, zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, medalami oraz dyplomami.. Wręczono również nagrody indywidualne za konkursy sprawnościowe w trzech kategoriach wiekowych I – II, III – IV, V – VI. Fundatorem nagród był Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz, Dyrektor Ośrodek Sportu i Rekreacji Konrad Wysocki, Firma „Eltur Serwis” Sp. z o. o oraz Klub Sportowy MKS Granica Bogatynia.
Gratulujemy naszym piłkarzom sportowej postawy w zawodach oraz zajętych miejsc w końcowej klasyfikacji!

Brak komentarzy: